grupy

pexels-photo-306534-e1533840548867.jpeg

1. matura

Egzamin dojrzałości przyprawia większość o strach. Zupełnie niepotrzebnie. Po pobycie w Świecie Liczb przystąpisz do matury z niezmąconą pewnością.

2. egzamin 8 klasisty/gimnazjalny

Pierwszy poważny sprawdzian. Decyduje się do jakiego liceum trafisz. Zamiast pocić się na egzaminie przyjdź do nas. Wymagamy systematyczności, ale też gwarantujemy efekty.

3. ostatnia deska ratunku

Przypomniało Ci się o egzaminie, sprawdzianie lub masz komisa. Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny indywidualny pakiet dla spóźnialskich. Ale pamiętaj, jeśli Ci pomożemy, od tej chwili musisz się uczyć systematycznie.

4. matematyka dla malucha

Na rozpoczęcie przygody ze Światem Liczb nigdy nie jest za wcześnie. Podstawowym problemem w liceum i gimnazjum jest niechęć do matmy. Już w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym rozwiń u swojego dziecka chęć poznawania tak, że przykry dla wielu obowiązek stanie się dla niego przyjemnością.

5. sesja i nie tylko

Myślałeś ze po maturze koniec z matmą. Poszedłeś na studia a tu… zonk. Albo może świadomie wybrałeś studia matematyczne, ale chcesz się podszkolić. Tak, czy siak pomożemy Ci.

6. kurs standardowy

Kurs standardowy to kurs ze względu na poziom zaawansowania. Otrzymujesz test wstępny i uczysz się tego, czego potrzebujesz. Zajęcia grupowe są skorelowane z podstawą programową.

kameralne grupy maksymalnie 8 osobowe (przy zajęciach grupowych)