cennik

1. Kurs maturalny/gimnazjalny/8 klasisty

130 zł miesięcznie*

(480 minut zajęć)

2. Dodatkowe korepetycje (szkoła podst., gimnazjum, liceum, studia)

3. Razem taniej. przyprowadź koleżankę/kolegę z tej samej klasy.

  • 1 osoba : 60 zł/60 min

  • 2 osoby: 30 zł/60 min

  • 3 osoby : 23 zł/60 min

  • 4 osoby: 18 zł/60 min

  • 5 osób: 15 zł/60 min

*oferta 130 zł za miesiąc oraz oferta 50% ceny dotyczy grupy co najmniej 5 osobowej